Reklama umieszczona na samochodzie to wciąż jedna z najbardziej skutecznych form promocji firmy. Pracownicy, którzy podróżują pojazdami służbowymi, kształtują pozytywny wizerunek marki, zwiększając jej rozpoznawalność. Przemieszczając się po miejskich drogach, eksponują logo przedsiębiorstwa oraz przyciągają uwagę przechodniów.

Niesłabnącą popularnością cieszą się reklamy magnetyczne ze względu na łatwy i bezinwazyjny montaż. Znajdują szerokie zastosowanie w niemal każdej branży – od budowlanej, po kosmetyczną. Stanowią atrakcyjny wizualnie nośnik treści promocyjnych i informacyjnych.

Reklama magnetyczna na auto – dlaczego warto?

Reklamy magnetyczne można wielokrotnie montować bez obaw o zarysowanie czy odbarwienie lakieru. Służą do personalizacji pojazdów służbowych. Idealnie sprawdzą się do promocji nowej usługi lub produktów czy konkretnego wydarzenia. Stanowią efektowne uzupełnienie każdej kampanii marketingowej. Są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Można umieścić je niemal wszędzie – wystarczy oczyścić wybrane miejsce na karoserii. Demontaż magnesów jest równie łatwy.

Dzięki reklamie magnetycznej w prosty i szybki sposób można zwiększyć estetykę zarówno sportowego, jak i zabytkowego pojazdu. Warto postawić na minimalizm oraz prosty i czytelny przekaz, który zwiększy zaufanie do marki oraz rozszerzy jej zasięg.

Zalety reklamy magnetycznej

Główną zaletą reklamy magnetycznej jest jej mobilność oraz szerokie spektrum zastosowań. Nie powoduje nieestetycznych odbarwień lakieru. Montaż i demontaż można przeprowadzić samodzielnie. Czynności te nie wymagają bowiem użycia specjalistycznych narzędzi czy preparatów. Należy jedynie oczyścić wybrane na samochodzie miejsce.

Wskazany format reklamy magnetycznej można zastosować na stałe lub tymczasowo – jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Ten rodzaj promocji firmy stanowi zwykle uzupełnienie już prowadzonych działań marketingowych. Nawet wielokrotnie zdejmowany magnes nie uszkadza lakieru. Warto jednak regularnie zdejmować grafikę oraz oczyszczać zarówno jej powierzchnię, jak i karoserię pojazdu.