Oklejanie całościowe, zmiana koloru samochodu

Bez względu na to, czy chcesz zmienić kolor samochodu, ochronić jego lakier czy też sprawić, by wszystkie pojazdy z floty wyglądały identycznie: całościowe oklejanie aut pozwoli Ci osiągnąć precyzyjny efekt.

Reklama czy odnowienie karoserii?

Folię do oklejenia samochodu przygotowujemy w naszej drukarni w Białołęce w Warszawie. W zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć, wybieramy innego rodzaju tworzywo. Zmiana koloru auta wymaga użycia folii, które wykończenie możesz wybrać sam: w zależności od tego, czy zależy Ci na efekcie matowym, chromowanym, odblaskowym, brokatowym, fluorescencyjnym czy carbon.

Jeśli natomiast zależy Ci, by na samochodzie pojawiła się reklama lub by ujednolicić wygląd pojazdów z floty, zaproponujemy dedykowaną folię zabezpieczaną laminatem. Dzięki temu szczegóły graficzne reklamy będą wyraźne nawet po upływie lat, a całość zostanie osłonięta przed osłabiającym kolor działaniem promieni UV.

Oprócz oklejania auta, w ramach dodatkowej usługi możemy zaprojektować dla Ciebie materiały graficzne do umieszczenia na pojeździe!