Reklama magnetyczna na samochodzie

Przedstawiamy proste rozwiązanie, cenione najbardziej ze względu na swoją tymczasowość. Umieszczenie reklamy magnetycznej na samochodzie nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań – wystarczy tylko oczyścić wybrane miejsce. Demontaż jest równie łatwy, co aplikacja – można to zrobić samemu!

Promocja kiedy i gdzie chcesz

Reklama magnetyczna na samochodzie pozwala błyskawicznie zamienić pojazd prywatny w służbowy i odwrotnie. To doskonały pomysł, gdy promocję chcesz wykorzystać do informowania o jakimś konkretnym wydarzeniu, miejscu czy usłudze. Ponieważ magnes można zdejmować i zakładać dowolnie, możesz zamienić każde auto w samochód reklamowy – przyda się to zwłaszcza, gdy wiesz, że będziesz zmieniać pojazd.

Jako profesjonaliści ze studia z warszawskiej Białołęki przypominamy o profilaktyce. Regularnie zdejmuj grafikę i oczyszczaj zarówno jej powierzchnię, jak i karoserię auta. Dzięki temu

Szukasz alternatywy dla oklejania swoich pojazdów służbowych foliami, na których są naniesione grafiki marketingowe? Jeśli zależy Ci na tym, byś mógł promować swoją działalność bez konieczności całkowitej zmiany wyglądu samochodów ze swojej floty, z pewnością zainteresuje Cię reklama magnetyczna.

Jest to całkowicie bezinwazyjne rozwiązanie, którego czołową zaletą jest możliwość zdejmowania oraz ponownej aplikacji baneru bez ingerencji specjalistów. Reklama magnetyczna na samochodzie sprawdzi się zwłaszcza wówczas, gdy Twój prywatny pojazd służy Ci też jako auto firmowe. W godzinach pracy może ono pełnić funkcję mobilnej reklamy, którą po zakończeniu zmiany można wygodnie usunąć.

Dlaczego warto wybrać reklamę magnetyczną na samochodzie?

Magnetyczne banery to rozwiązanie wielokrotnego użytku – szyld może być wielokrotnie zdejmowany oraz aplikowany na karoserii bez utraty na jakości. Projekt może być w pełni dostosowany do Twoich preferencji – zarówno pod względem wymiarów, jak i wyglądu. Grafika na samochodzie może przedstawiać Twój logotyp, slogan bądź motto, zakres świadczonych usług, a nawet informować o akcji promocyjnej ograniczonej w czasie.

Jest to rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych i nie ingeruje w wygląd samochodu w sposób stały. Z łatwością możesz zmienić położenie magnesu, aplikując go na drzwiach, na masce, na dachu bądź innym wybranym elemencie karoserii. Taki rodzaj reklamy nie uszkadza lakieru, przez co jest opcją bezpieczną oraz wysoce funkcjonalną.

Skuteczny sposób na promowanie usług – gdziekolwiek jesteś!

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, z pewnością wiesz, jak wielkie znaczenie ma odpowiednia promocja. Spotykając się z klientami lub zwyczajnie przejeżdżając przez zatłoczone miasto, szanse na to, że rozpoznawalność Twojej marki wzrośnie, są znacznie większe, jeśli Twój samochód jest udekorowany grafikami reklamowymi. Kolorowe, atrakcyjnie wizualne banery magnetyczne rzucają się w oczy, przez co na długo zapadają w pamięć wszystkim osobom, które je widzą.