Oznakowania odblaskowe na samochodzie

Oferta przygotowania oraz aplikacji oznakowania odblaskowego na aucie jest dedykowana właścicielom pojazdów uprzywilejowanych oraz naczep samochodów ciężarowych.

Projekt, druk, aplikacja

Nasza pracownia w Białołęce w Warszawie realizuje oznakowanie odblaskowe samochodu w sposób kompleksowy. Zajmujemy się zarówno wydrukiem grafik na odpowiedniej folii i wycięciem elementów o nawet skomplikowanym obrysie, jak i profesjonalnym oklejeniem pojazdu. Wybierając nas, masz pewność, że folia zostanie zaaplikowana precyzyjnie, bez możliwości zerwania jej czy uszkodzenia. Wybieramy jedynie materiały wysokiej jakości – gwarantujące wysoki stopień odbicia światła, a więc i doskonałą widoczność na drodze.

Na Twoim pojeździe może pojawić się konturowa taśma, ale także grafika: napis, logo, wybrany przez Ciebie bądź zaprojektowany przez nas kształt. Tego typu oznakowanie odblaskowe na samochodzie znacznie zwiększy bezpieczeństwo przejazdów w nocy oraz tych odbywanych w warunkach ograniczonej widoczności.

Istnieją pewne zabiegi estetyczne, które nigdy nie przestają być doceniane za wysoką użyteczność i skuteczność oraz stale cieszą się wysoką popularnością wśród osób, którym zależy na tym, by ich pojazdy wyróżniały się na drodze. Odblaski instalowane na karoserii zazwyczaj są domeną aut uprzywilejowanych oraz naczep samochodów ciężarowych i to właśnie do posiadaczy tego typu pojazdów kierowana jest nasza oferta.

Praktyka, jaką jest stosowanie oznakowań odblaskowych na samochodach służbowych – czyli oklein na karoserię, które wykonane są ze specjalnych materiałów – stała się standardem, dzięki któremu możliwe jest dostrzeżenie pojazdu uprzywilejowanego z daleka.

Oznakowania odblaskowe na samochodzie

W przypadku naczep aut ciężarowych, oznakowania odblaskowe zazwyczaj mają formę geometrycznych obrysów, które umożliwiają konturowe podkreślenie bryły pojazdu. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w warunkach nocnych, kiedy ze względów bezpieczeństwa pożądane jest wzmacnianie widoczności samochodów o dużych gabarytach.

Specjalne oznakowania odblaskowe w postaci pasów są stosowane na pojazdach o statusie uprzywilejowanym, czyli należących do służb takich jak np. Policja czy Inspekcja Transportu Drogowego. Rozwiązania takie sprawiają, że auto jest lepiej widoczne nawet ze znacznych odległości.

Pracownia oznakowań w Warszawie

Poza sporządzaniem indywidualnych projektów grafik na foliach z przeznaczeniem na samochody, zajmujemy się także kompleksowym montażem wraz z przygotowaniem karoserii do instalacji oraz zabezpieczeniem folii. Naszą domeną jest precyzja oraz dokładność wykonania, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się efektami przez bardzo długi czas.

W Kleimy Auta wykorzystujemy jedynie pierwszorzędnej jakości folie, które są odporne nie tylko na zmienne warunki atmosferyczne, ale też na uszkodzenia mechaniczne wynikające z bieżącej eksploatacji auta – zdzieranie, rozrywanie, pękanie. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki aplikacji, oznakowania odblaskowe na samochodach nie są możliwe do usunięcia przez zerwanie.