Nasza oferta

Oklejanie całościowe, zmiana koloru

Jedna z usług jaką Państwu proponujemy to oklejenie całości auta. Na życzenie klienta może to być grafika reklamowa, którą zaprojektuje nasz dział graficzny lub zmiana koloru auta.

Grafika reklamowa jest drukowana na dedykowanej folii samochodowej, która następnie jest zabezpieczana laminatem. Z kolei klientom zainteresowanym zmianą koloru auta proponujemy folie samochodowe o wykończeniu: mat, błysk, chrom, karbon, karbon o wykończeniu chromu, odblask, folie fluo, brokat.

Dowiedz się więcej...

Oklejanie częściowe

W tej usłudze proponujemy Państwu oklejenie wybranych elementów samochodu jak też grafikę ciętą po obrysie, którą zaprojektuje nasz dział graficzny.

Dowiedz się więcej...

Reklama magnetyczna

Grafika reklamowa wykonana na podłożu magnetycznym to idealne rozwiązanie na krótkookresową reklamę, która najczęściej ma charakter informacyjny od jakimś konkretnym wydarzeniu. Jej zaletą jest banalnie prosty montaż jak i demontaż. Nie wymaga specjalnego przygotowania samochodu do jej montażu (odtłuszczenie). Element samochodu, na którym będzie umieszczona reklama magnetyczna wystarczy oczyścić z zabrudzeń.

Dowiedz się więcej...

Oznakowanie odblaskowe

  • oznakowanie odblaskowe naczep samochodów ciężarowych
  • oznakowanie odblaskowe samochodów uprzywilejowanych
  • druk na folii odblaskowej wyciętej po obrysie
  • wycinanie elementów z kolorowych folii odblaskowych (loga, napisy, kształty)

Dowiedz się więcej...