Oklejanie częściowe samochodu

Zamierzasz umieścić na aucie reklamę swojej firmy, a może chcesz, by każdy pojazd z floty przedsiębiorstwa miał wspólny element graficzny na karoserii? A może marzysz o fantazyjnym wzorze, z którym samochód zyska więcej charakteru? Jeśli chcesz wprowadzić niewielką modyfikację, zdecyduj się na częściowe oklejanie samochodu.

Precyzyjna aplikacja

Oklejamy drzwi, bagażniki, dachy, maskę – na praktycznie każdej części karoserii możemy umieścić przygotowaną grafikę. Częściowe oklejanie auta pozwala między innymi na trwałą aplikację reklamy czy też elementów ozdobnych, nadających pojazdowi bardziej personalnego charakteru. Ogromną zaletą naszego studia w warszawskiej Białołęce jest to, że dzięki ogromnej wprawie w oklejaniu samochodów oddajemy do Twojej dyspozycji auto, które wygląda jak nowe. Można je myć na myjni bezdotykowej i ręcznej, woskować czy nakładać zabezpieczające powłoki, i w żaden sposób nie uszkodzi to grafiki.

Istnieje wiele sposobów na to, by skutecznie promować działalność gospodarczą. Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych praktyk jest reklama wizualna, której nadrzędną funkcją jest wzbudzanie świadomości marki potencjalnych klientów oraz zachęcanie do skorzystania z usług za pomocą grafik, banerów oraz haseł. Doskonałym pomysłem jest częściowe oklejenie samochodu służbowego – taki zabieg nie tylko sprawi, że pojazd będzie się wyróżniał na drodze, ale też może przełożyć się na konwersję sprzedaży.

Częściowe oklejanie samochodów – na czym to polega?

Zabiegi marketingowe, aby były skuteczne i efektywne, powinny być przyjazne odbiorcom oraz zachęcające do skorzystania z usług firmy. Dobrym i nienachalnym sposobem na reklamę jest nanoszenie na auta dedykowanych folii, na których zamieszczane są atrakcyjne grafiki. Takie treści mogą przedstawiać logo, zakres usług, dane kontaktowe, a nawet angażujące hasła.

Częściowe oklejenie samochodu polega na naniesieniu specjalnie zaprojektowanej grafiki na wybrane elementy karoserii – mogą to być drzwi, maska, dach czy tylna szyba. Jest to zabieg nieinwazyjny i w pełni odwracalny, przez co zmiana projektu co jakiś czas nie stanowi żadnego problemu. Z powodzeniem częściowe oklejenie samochodu może być przeprowadzone na większości rodzajów pojazdów – od aut osobowych, przez dostawcze, aż po ciężarowe.

Oklejenie samochodu jest długoterminową inwestycją w reklamę

W Kleimy Auta w Warszawie wszystkie stosowane materiały to najwyższej jakości tworzywa, które charakteryzują się doskonałą odpornością na czynniki atmosferyczne oraz mikrouszkodzenia. Folie, które stosujemy na wybranych częściach karoserii, są nanoszone w sposób fachowy i precyzyjny, przez co pełnią swoją funkcję przez długie lata. Mogą nie tylko sprawdzać się w roli mobilnej reklamy, ale też są szybkim i nieinwazyjnym sposobem na odmienienie wizerunku samochodu. Oklejenie pojazdu może sprawić, że defekty lakieru na poszczególnych częściach, jak rysy czy odpryski, będą całkowicie niewidoczne dla oczu.

Dodatkowo oferujemy usługę projektowania grafik! Dzięki temu masz pewność, że folia będzie idealnie pasować do karoserii!