Oklejanie częściowe samochodu

Zamierzasz umieścić na aucie reklamę swojej firmy, a może chcesz, by każdy pojazd z floty przedsiębiorstwa miał wspólny element graficzny na karoserii? A może marzysz o fantazyjnym wzorze, z którym samochód zyska więcej charakteru? Jeśli chcesz wprowadzić niewielką modyfikację, zdecyduj się na częściowe oklejanie samochodu.

Precyzyjna aplikacja

Oklejamy drzwi, bagażniki, dachy, maskę – na praktycznie każdej części karoserii możemy umieścić przygotowaną grafikę. Częściowe oklejanie auta pozwala między innymi na trwałą aplikację reklamy czy też elementów ozdobnych, nadających pojazdowi bardziej personalnego charakteru. Ogromną zaletą naszego studia w warszawskiej Białołęce jest to, że dzięki ogromnej wprawie w oklejaniu samochodów oddajemy do Twojej dyspozycji auto, które wygląda jak nowe. Można je myć na myjni bezdotykowej i ręcznej, woskować czy nakładać zabezpieczające powłoki, i w żaden sposób nie uszkodzi to grafiki.

Dodatkowo oferujemy usługę projektowania grafik! Dzięki temu masz pewność, że folia będzie idealnie pasować do karoserii!