O licznych zaletach tego rozwiązania można by opowiadać godzinami. Przykładowo, wiemy już, że dzięki temu zabezpieczamy nasz pojazd przed uszkodzeniami związanymi z czynnikami zewnętrznymi. O mobilności, skuteczności i atrakcyjnej cenie tej formy reklamy pisaliśmy już wcześniej. Jeżeli zdołaliśmy Cię przekonać i chcesz całkowicie odmienić swoje auto, to zapraszamy do lektury!

Przygotowania

Oczywiście, przed wykonaniem jakichkolwiek działań zachęcamy do zastanowienia się, jaki efekt chcemy osiągnąć. Czy chcemy całkowicie odmienić wygląd naszego pojazdu, czy może chcemy przemienić go w reklamę “na czterech kółkach”. Zmiana koloru całego auta wiąże się z dodatkowymi możliwościami. Przykładowo, oprócz odcienia, warto rozważyć jego wykończenie – odblaskowe oznakowanie wymaga użycia innego materiału, od tego, który tworzy efekt matu itp.

Jak już wspominaliśmy, wybór folii do oklejenia samochodu zależny jest od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Możliwe wykończenia to np.:

– Mat,

– Chrom,

– Odblask,

– Brokat,

– Fluorescencja,

– Carbon.

Folia do oklejenia samochodu musi sprostać wielu wyzwaniom, takim jak korzystanie z myjni bezdotykowej i ręcznej czy woskowanie. Oczywiście, wybrany przez nas materiał musi również dokładnie przylegać do powierzchni pojazdu w każdych warunkach pogodowych.

Jeżeli natomiast chcemy przemienić nasze auto w reklamę lub ujednolicić wygląd pojazdów z floty, to jednym z najlepszych wyborów będzie folia do oklejenia samochodu zabezpieczona laminatem. Specjalna warstwa laminatu sprawia, że szczegóły graficzne będą widoczne przez kilka lat. Co więcej, laminat zabezpiecza również reklamę przed szkodliwym działaniem promieni UV, które z czasem mogą osłabiać kolor.

Dla wszystkich niezdecydowanych, na początek polecamy reklamę magnetyczną, którą można umieścić praktycznie wszędzie – wystarczy oczyścić wybrane miejsce, a demontaż jest równie łatwy.

W Kleimy Auta folię do oklejenia samochodu przygotowujemy w naszej warszawskiej drukarni na Białołęce. Dzięki temu mamy pewność, że materiały, z których korzystamy, są najwyższej jakości i sprostają nawet najcięższym zadaniom.