Nie od dziś wiadomo, że jest to nie tylko jeden z najbardziej popularnych, ale i najbardziej skutecznych sposobów na zwiększenie zasięgu promocyjnego naszej firmy. Dlatego właśnie już od wielu lat z powodzeniem oferujemy nasze usługi klientom z całego kraju. Zastanawiasz się jak przygotować samochód do oklejenia reklamą? W zanadrzu mamy kilka wskazówek, które z pewnością okażą się pomocne.

Jak wybrać usługodawcę?

Przed wyborem odpowiedniej firmy, która zajmie się naszym autem, zwróćmy uwagę na ich opinię w Internecie oraz realizacje, które możesz zobaczyć online. Dzięki temu upewnimy się, że oferowane usługi danej firmy są wykonane profesjonalnie i kompleksowo. Warto również zapoznać się z dokładną ofertą usług. Bardzo często w grę wchodzą różne formy promocji, czasami naszą reklamą oklejony zostaje cały samochód, a czasami tylko wybrane elementy.

Ważnym aspektem jest również budżet, którym dysponujemy na reklamę. Pozwoli on określić wykonawcy, jaki rodzaj folii zostanie zastosowany i jakie elementy karoserii zostaną oklejone.

Projekt

Podczas tworzenia projektu pod uwagę należy wziąć kilka kwestii. Po pierwsze – kolor karoserii naszego auta. To od niego zależy, jak prezentować się będzie grafika. Inaczej sytuacja wygląda w momencie, kiedy dopiero planujemy kupić pojazd – wtedy radzimy dobór białego koloru. Dzięki jasnemu tłu grafik otrzymuje spore pole do popisu i może stworzyć coś naprawdę unikatowego.

Wykończenie

Zastanówmy się również jaki rodzaj folii będzie wyglądał najlepiej. Samochód może zostać oklejony reklamą w macie, chromie, czy brokacie. Niektóre firmy oferują także inne wykończenia, takie jak odblaskowe, fluorescencyjne oraz carbon. W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć, wybierzemy ten, który najlepiej prezentować się będzie na naszym aucie, a także spełni nasze oczekiwania.

Auto

Samochód oklejony reklamą to promocja na czterech kółkach, obok której nie da się przejść obojętnie. Aby grafika na karoserii utrzymała się bardzo długo, przed jej aplikacją należy wykonać kilka czynności. Przede wszystkim pojazd musi zostać dokładnie umyty, a jego powierzchnia odtłuszczona – profesjonaliści zajmą się tym kompleksowo. Pozostaje tylko rozplanować ułożenie elementów na karoserii i voilà!